Przedszkole w Łyszkowicach

przedszkolek11@o2.pl
Jesteś tutaj:

Witamy bardzo serdecznieprzedszkole

na naszej stronie internetowej.

Dzięki niej pragniemy przybliżyć wszystkim zainteresowanym

działania naszej placówki.

Mamy nadzieję, że rodzice i przyjaciele

naszego przedszkola z przyjemnością

będą do nas zaglądali laughing

Dziękujemy!

Szanowni Państwo,

W dzisiejszych czasach dostępność do informacji jest łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej, ilość przetwarzanych informacji gwałtownie rośnie i coraz trudniej nadzorować co się dzieje z naszymi danymi. W konsekwencji coraz powszechniejsze stają się zagrożenia związane z nielegalnym wykorzystywaniem przekazywanych przez nas danych.

Mając na względzie powyższe, mamy świadomość, że przychodząc do Przedszkola w Łyszkowicach w celu załatwienia sprawy oraz przekazując nam swoje dane, obdarowujecie nas Państwo olbrzymim kredytem zaufania. Pragniemy Państwa poinformować, że Przedszkole w Łyszkowicach przykłada szczególną uwagę do zagadnień związanych z bezpieczeństwem danych. Nieustannie pracujemy nad tym, aby dane były przetwarzane w Przedszkolu w sposób bezpieczny i transparentny.

Po wejściu w życie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) chcielibyśmy przekazać Państwu pełną informację na temat podstaw prawnych przetwarzania danych osobowych.

Mamy nadzieję, że przekazane przez nas informacje w zakresie ochrony danych osobowych w Przedszkolu w Łyszkowicach będą dla Państwa pomocne.

Dane kontaktowe do IOD

Andrzej Jaskólski
Inspektor Ochrony Danych Osobowych

e-mail: iod@softhard.eu